Pirmokų krikštynos

Spalio 27-ąją, prieš pat rudens atostogas, mūsų gimnazijos aktų salėje apsigyveno Mokslo karalystės valdovai – Karalius Skaičiukas ir Karalienė Raidelė. Jie iškilmingai pranešė, kad pirmokai, norintys tapti šios karalystės gyventojais, privalės išlaikyti sunkių sunkiausius egzaminus. Jei to padaryti nepavyks, mažiesiems mokiniams teks grįžti į darželį, miegoti pietų miegelį ir valgyti grikių košę.

Nykštukai,  Princesė Abėcėlė, Pelytės, Daktaras Aiskauda su pagalbininkais, Raudonkepuraitė, Pieštukas, Šokėjai ir Juokdarys buvo paruošę daug išmonės reikalaujančių užduočių, tačiau pirmokai visas jas įveikė.

Pasižadėję klausyti mokytojų, nešiukšlinti mokyklos, sveikintis su visais, ką sutiks, nuolat šypsotis, pertraukų metu ramiai vaikščioti, saugoti knygutes, daiktus į kuprinę susidėti patiems ir pasižadėjimą sutvirtinę savo pirštukų antspaudais, pirmokai linksmi keliavo namo, rankytėse nešdamiesi ketvirtokų pagamintas dovanėles.

Vaida Norvaišienė