Sveikiname rajoninio eilėraščių deklamavimo konkurso „AUKSO SKRAISTĖ“ dalyves

Spalio 26 d. Pasvalio Svalios pagrindinėje  mokykloje vyko eilėraščių deklamavimo konkursas „Aukso skraistė“. Dalyvavo mokiniai iš įvairių Pasvalio rajono mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo Inesa Zavertaitė (7a kl.) ir Austėja Gabalytė (Ib(g) kl.). Renginio metu dalyviai ne tik deklamavo eiles, bet ir atliko parengtas užduotis. Suskirstyti į grupes mokiniai pasitikrino, ar gerai pažįsta Lietuvos miškuose augančius grybus ir žino jų pavadinimus. Komisijai teko nelengva užduotis – išrinkti pačius geriausius, apdovanojimo vertus pasirodymus.

6-9 klasių mokinių grupėje Inesa Zavertaitė (7a kl.) užėmė  I-ąją vietą.

Visoms konkurse dalyvavusioms mokyklų komandoms buvo įteikti padėkos raštai ir saldūs prizai už puikius pasirodymus.

Nuoširdžiai dėkoju mokinėms už puikų pasirodymą bei gerą nuotaiką ir sveikinu   Inesą!

Specialioji pedagogė J. Baltaragienė