Akcija „Aktyvus rugsėjis 2017“

Spalio 9 dieną Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos 5-8, I-II klasių mokinių rinktinė komanda, vadovaujama kūno kultūros mokytojos Danguolės Venckuvienės  surengė LTOK akcijos „Aktyvus rugsėjis 2017“ sporto renginį „Sportuojame visi“ Pumpėnų gimnazijos bendruomenei.  Dalyviams teko dalyvauti įvairiose „Linksmosiose“ estafetėse – išbandyti rankų taiklumą, metant kamuoliukus į taikinį; džiaustyti drabužius; „valtimi“ perkelti komandos draugus į kitą krantą; pernešti dokumentų segtuvą suspaudus tarp kojų. Po pertraukėlės vyko ledo ritulio žaidimas žolės riedulio lazdomis. Tai neįprasta fizinio aktyvumo forma, kuri pareikalavo daug ištvermės. Susumavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai – Joniškėlio  Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos komanda. Nesvarbu, koks rezultatas, svarbu, kad visi aktyviai ir smagiai pajudėjom, susiradom naujų draugų, gražiai pabendravom. Visiems dalyviams įteikti specialūs  LTOK akcijos „Aktyvus rugsėjis 2017“ diplomai ir padėkos raštai.

Kūno kultūros mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė