Išvyka į Puziniškį

Vasario 15d. Ia klasės mokiniai Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtame konkurse užėmė I vietą ir laimėjo kelionę į Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gimtinę Puziniškyje. Saulėtą gegužės 23d. susėdę į autobusiuką patraukėme į muziejų. Ten buvome supažindinti su visa Gabrielės Petkevičaitės – Bitės gyvenimo istorija. Ekskursijos vedėja mums papasakojo apie išlikusią originalią spintą, kurioje G. Petkevičaitė laikė savo daiktus. Po pasakojimų visi gaminome „tetradkas“, rašėme senoviniais rašymo reikmenimis – žąsies plunksna, mediniu pagaliuku. Žaidėme linksmus žaidimus, žaisdami susipažinome su senoviniais įvairių ligų gydymo būdais. Tradiciškai ekskursiją baigėme Panevėžio prekybos centre RYO.

Ia klasės mokinė Aira Vaicekauskaitė