Sveikinu Lietuvą

Gražų kovo 7-osios rytmetį Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės trečiaklasiai su savo mokytojomis Lina ir Vaida aplankė mažuosius draugus – Narteikių darželio-mokyklos „Linelis“ Joniškėlio skyriaus darželinukus. Eilėraščių posmus deklamavo Audra ir Mantas, o nuotaikingą dainų pynę „traukė“ ir mokiniai, ir darželio auklėtiniai, ir auklėtojos. Vaikučiai džiaugėsi dovanotomis (trečiokų gamintomis) vėliavėlėmis ir trispalvėmis gėlytėmis bei žaidimais, o gimnazijos mokinukai mielai skanavo saldžiuosius kukurūzus ir su nostalgija dalijosi savo prisiminimais iš tų laikų, kai patys buvo šio darželio lankytojai.

Nuoširdžiai dėkojame visai darželio bendruomenei už šiltą priėmimą, už padėkos raštus, kuriuos įteikė Narteikių darželio-mokyklos „Linelis“ Joniškėlio skyriaus vedėja R. Umbrasienė, už meilius direktorės pavaduotojos ugdymui Vandutės apkabinimus ir aplodismentus.

Pradinio ugdymo mokytoja Vaida Norvaišienė