Integruota diena “Mano Lietuva”

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.  Ši diena kiekvieno lietuvio širdyje yra išskirtinė.
Šventei buvo skirta visa diena, integruota į ugdymosi procesą. Iš ryto gimnazijos skirtingose erdvėse veikė „Smalsučių klubas“, „Skaitytojų klubas“, „Rašytojų klubas“, „Šokių mokyklėlė“, „Meno dirbtuvėlės“, „Dainų menė“. Jose nuo jauniausio mokinuko iki vyriausio ketvirtoko rašė sveikinimus Lietuvai, minė mįsles, aptarė patarles, sprendė kryžiažodžius, klausėsi aktorių skaitomų eilėraščių apie Tėvynę bei deklamavo patys. Mokėsi šokti, gamino trispalves gėlytes, dainavo dainas apie Lietuvą.

Vidudienį pradinukai su mokytojomis surengė akciją „Pasveikink joniškėliečius trispalve“. Mokinukai susirinko miestelio aikštėje ir  daina apie Lietuvą pasveikino miestelėnus, padovanojo virš 90 trispalvių gėlyčių.

Joniškėliečiai pasipuošė trispalvėmis, gera nuotaika, šypsenomis.

Pradinio ugdymo mokytojos