Susitikimas su mūsų krašto rašytoja Margarita Lužyte

Vasario 9 d. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos 3-4 klasių mokiniai buvo pakviesti į miesto bibliotekoje vyksiantį susitikimą su mūsų krašto rašytoja Margarita Lužyte.

Bibliotekininkė Rima Namikienė trumpai apžvelgė rašytojos gyvenimą ir kūrybą bei pristatė naujausią M.Lužytės knygelę vaikams „Betės namai“.

Kai šešių knygų autorė  papasakojo apie naujausią leidinį, trečiokės Meida, Laura ir Neda paskaitė ištrauką iš šios knygos. Na, o tada pasipylė pradinukų klausimai rašytojai: nuo kelių metų ji pradėjo kurti, kiek laiko jau rašo, kaip gimsta istorijos, ar mėgsta skaityti, kuo svajojo būti užaugusi …

Labiausiai džiaugėsi skaitovės, kurioms renginio pabaigoje M.Lužytė padovanojo po knygelę su dedikacija – jos gavo pirmą knygelę su autoriaus parašu!

Ačiū rašytojai už šiltą susitikimą ir mūsų šaunioms bibliotekininkėms už svetingą priėmimą.

Pradinių klasių mokytoja Vaida Norvaišienė