Konkursas PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS

Nuo 2016m. gruodžio 1d. iki 2017m. sausio 22d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto fundamentinių mokslų fakultetas ir Vilniaus Simono Daukanto progimnazija organizavo 6-8 klasių integruotą respublikinį matematikos ir informacinių technologijų konkursą PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS.

Šiame konkurse dalyvavo 640 darbų96 Lietuvos mokyklų, tame tarpe ir mūsų gimnazijos. Komisija rinko po tris geriausius darbus iš kiekvieno koncentro (6, 7, 8 klasės). Buvo vertinamas tiek matematinės užduoties originalumas, tiek darbo sudėtingumas naudojant informacines technologijas. Už dalyvių darbus papildomai iki vasario 12d. galėjo balsuoti ir svetainės superit.lt lankytojai.

Visi konkurso „PIEŠINYS = MATEMATIKOS UŽDAVINYS“ nugalėtojai paskelbti  svetainėje: http://www.superit.lt/konkursas/

Mūsų gimnazijos 7 klasės mokinės Miglės Martišiūtės darbas užėmė I vietą 7 klasių tarpe. Sveikiname Miglę ir kviečiame išspręsti jos uždavinį.

Mokytoja Vida Vasilevičiūtė

Migle-Martisiute-7b