3-4 klasių matematikos olimpiada

Vasario mėnesį gimnazijoje vyko  3-4 klasių matematikos olimpiada. Dalyvauti olimpiadoje panoro 14 mokinių. Trečiokai: Matas Vilimas (3a), Naglis Vimba (3a), Martynas Paliulis (3a), Mantas Valantinas (3b), Astijus Norvaiša (3b) ir Pušaloto skyriaus mokinės Urtė Čivilytė, Saulė Gaigalaitė. Ketvirtokai: Nojus Smalskis (4a), Deividas Vainauskas (4a), Gabrielius Visockis (4a), Virginijus Čepinskas (4a), Tadas Maslenikovas (4a), Paulina Medekšaitė (4a) ir Pušaloto skyriaus mokinė Austėja Titaitė.

Vieniems vaikams teko ilgiau pasukti galveles, kitiems tai pavyko padaryti greičiau. Keliaujant po matematikos šalį, mokiniams buvo įdomu pritaikyti savo turimas matematines žinias ir gebėjimus. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Mokiniams, kurie pasiekė geriausius rezultatus, pasiūlyta kovo 7  dieną dalyvauti rajoninėje 3-4 klasių pradinukų matematikos olimpiadoje, kurią organizuoja Pasvalio rajono pradinio ugdymo mokytojų metodinė taryba.

Į Pasvalio rajono 3-4 klasių matematikos olimpiadą vyksta:

Naglis Vimba 3a kl. mokyt. metodininkė L. Žukauskienė,

Nojus Smalskis 4a kl. mokyt. metodininkė R. Kanapeckienė