Kvadrato varžybos

Lapkričio 23 dieną gimnazijos pradinukai dalyvavo rajoninėse pradinių klasių kvadrato varžybose, kurios vyko Lėvens pagrindinėje mokykloje. Gimnazijos komandą sudarė 12 žaidėju: ketvirtokai  Nojus Smalskis, Kamilė Kinelytė, Deividas Vainauskas, Renatas Katkevičius, Danielė Dvelytė, Andrius Tekutis, Viktorija Šeškevičiūtė, Viktorija Ramanauskaitė, Faustina Čepaitytė, Paulina Medekšaitė ir du trečiokai – Matas Vilimas bei Mantas Valantinas. Varžybose ypač puikiai žaidė Nojus Smalskis, Kamilė Kinelytė, Deividas Vainauskas, Renatas Katkevičius, Danielė Dvelytė, Matas Vilimas . Varžybų tvarkaraštis lėmė, kad mūsų komanda pirmiausia žaidė su Lėvens ketvirtokais ir laimėjo. Po to po atkaklios kovos  pralaimėjome Svalios pagrindinės mokyklos komandai.  Paskutinė kova – su Pumpėnų gimnazijos ketvirtokais baigėsi mūsų komandos pergale. Tad galutinėje įskaitoje užėmėme antrąją vietą. Visi žaidėjai buvo apdovanoti medaliais.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Roma Kanapeckienė