Jaunųjų filologų darbai

Mokyklos jaunieji filologai šiais metais rajono konkursui paruošė 5 darbus. III b klasės mokinė Greta Navickaitė ir abiturientas Tomas Masilionis konkursui pateikė esė. Kalbos sekcijai darbą pristatė IVa klasės mokinė Palma Sketerytė, ji užrašė Sabonių, Nereikonių, Švobiškio kaimų gyventojų pravardžių istorijas. Tautosakos sekcijai buvo pristatyti du darbai. IVa klasės mokinė Viktorija Tekutytė užrašė daugiau kaip 100 patarlių ir priežodžių iš gerbiamos joniškėlietės Aldonos Rapkevičienės, o Evelina Plačiukaitė užrašė Švobiškio kaimo gyventojos genės Janonienės pasakojimą apie maisto ruošimą senelių vaikystėje ir keletą pasakų.

Evelinos ir Tomo darbai rajoniniame konkurso etape pelnė pirmąsias vietas ir buvo išsiųsti į šalies konkursą, Palmos ir Gretos darbai užėmė antrąsias vietas, o Viktorijos – trečiąją.