Kviečia Europos judrioji savaitė

Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judrioji savaitė, kuri prasideda nuo rugsėjo 16 d. 2012 m. Europos judrumo savaitės šūkis – judėjimas teisinga kryptimi.

Šia savaite siekiama paskatinti europiečius rinktis netaršias transporto priemones, mažinti taršą ir gyventi mieste be transporto spūsčių. Europos judrumo savaitė – Europos Sąjungos kampanija, kuria siekiama didinti piliečių informuotumą apie naudojimąsi viešuoju transportu, dviračiais ir skatinti Europos miestus populiarinti šias transporto rūšis, investuoti į naujų infrastruktūrų kūrimą.

Rugsėjo 17-21 d. Europos judrioji savaitė vyks ir Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės – Bitės  gimnazijoje:

Rugsėjo 17 d. (pirmadienis)

•Gimnazijos bendruomenės akcija ,,Į mokyklą – kitaip,, Skatinama atvykti  į  mokyklą pėsčiomis ar dviračiu, nes mokyklinis autobusas  iki pat mokyklos nevažiuos. Mokiniai bus išlaipinami prie sankryžos ar prie tilto per Mažupę, kad galėtų paėjėti iki mokyklos pėsčiomis.

•7 min. mankšta „Judėkime smagiai kartu!“gimnazijos kieme (lyjant mankštinsimės pirmojo aukšto fojė). Atsakinga – Gitana Vasauskienė.

•3-4 klasių mokinių piešinių paroda ,,Judėk laisvai – gyvenk sveikai,, Atsakingi – pradinių klasių mokytojai.

Rugsėjo 18 d. (antradienis)

•11.00 val. Sporto varžybos 1–4  klasių mokiniams  gimnazijos kieme (paspirtukai). Atsakingi kūno kultūros mokytojai.

•13.00 val. Sporto varžybos 6–7 klasių mokiniams gimnazijos kieme (paspirtukai). Atsakingi kūno kultūros mokytojai.

Rugsėjo 19 (trečiadienis)

•Šiaurietiško ėjimo pamokos per pertraukas. Atsakingas kūno kultūros mokytojas Z. Balčiauskas (norintys dalyvauti renkasi gimnazijos kieme).

•Susitikimai su saugaus eismo ir viešosios tvarkos atstovais. Paskaitos – praktiniai užsiėmimai 1-4 klasių mokiniams tema ,,Keliauk šauniau, gyvenk geriau,, Atsakinga – soc. pedagogė Vilma Titienė.

•7 klasės mokinių  piešinių paroda ,,Sportuojantis žmogus,,. Atsakinga dailės mokytoja Laisvutė Razmienė.

Rugsėjo 20 d. (ketvirtadienis)

•Rudens krosas ,,Rudenėjančiais takais,, 5-8, I-IV kl. Mokiniams. Atsakingi  kūno kultūros mokytojai.

•13 val. Sveikatingumo žygis dviračiais prie Skalių kalno (5 km)., Atsakinga  kūno kultūros mokytoja D. Venckuvienė. Dalyvauja III klasės mokiniai.

Rugsėjo 21 d. (penktadienis) akcija „Mieste be savo automobilio 2012“

•14.00 Žygis dviračiais (20 km) Joniškėlis–Pušalotas–Deglėnai–Joniškėlis. Atsakingi mokytojai S. Ilgutis ir V. Stanislovaitis.

•16.00 Dviračių žygio dalyvių sutikimas  ir apdovanojimas Karpių  dvaro kieme prie rūmų. Atsakingi mokyt. S. Ilgutis, D. Venckuvienė ir V. Stanislovaitis.

Renginys organizuojamas pagal projektą ,,Sportuojame visur, visi ir visada,, Projekto vadovė Danguolė Venckuvienė