Jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos varžybos „Aukštaitijos taurė – 2015″

Jaunučių ir  vaikų varžybomis „Aukštaitijos taurė – 2015“  prasidėjo lengvaatlečių žiemos sezonas.  Varžybas sudaro keturi etapai.  Kiekviename etape sportininkai kovoja dėl apdovanojimų ir kaupia taškus už užimtą vietą. Varžybose dalyvauja Biržų, Kėdainių, Rokiškio, Kupiškio, Pakruojo, Pasvalio,  Utenos rajonų, bei  Panevėžio miesto sportininkai, kurie rungtyniauja  dvejose amžiaus grupėse: vaikų ir jaunučių. Nugalėtojai galutinėje įskaitoje  nustatomi pagal iškovotus taškus trijuose sėkmingiausiai dalyvautuose etapuose.

Š.m. lapkričio 7 d. Panevėžio lengvosios atletikos manieže įvyko jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos “Aukštaitijos taurė – 2015” I-ojo etapo varžybos. Jose sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos mokinė Jūratė Veršinskaitė, užėmusi II – ąją vietą rutulio stūmimo rungtyje ir Ernestas Sinkevičius, užėmęs taip pat II-ąją vietą 500 m bėgime.

Linkime sėkmės kitų etapų rungtyse.

Jūratė Veršinskaitė
Ernestas Sinkevičius