Oratorių konkursas

Balandžio 18 d. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko anglų kalbos oratorinio meno konkursas tema “There is nothing either good or bad, but thinking makes it so.”

Konkursas dalyvius skatino stiprinti pilietinę bei pažintinę kompetencijas, saviraišką, kūrybiškumą, originalumą, padėjo ugdyti viešojo kalbėjimo įgūdžius, pasitikėjimą savo jėgomis. Šiemet dalyvavo du mūsų gimnazijos IVa klasės mokiniai: Deimantas Diringis, kuris jau antri metai iš eilės gavo apdovanojimą už charizmatiškiausią pasirodymą ir Arijus Gruzdas, kuris buvo apdovanotas už aiškiausią ir sklandžiausią kalbą.

Komisijoje dalyvius vertino ne tik gimnazijų mokytojai, bet ir iš Danijos atvykę  Erasmus programoje dalyvauntys mokytojai. Konkurse visi dalyviai dalinosi gera nuotaika, idėjomis. Konkurso akimirkos užfiksuotos nuotraukose.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Justina Šimoliūnaitė