Rajoninė 5-8 kl. matematikos olimpiada

Kovo 20 d. Pasvalio Lėvens pagrindinėje mokykloje vyko rajoninė 5 – 8 klasių matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 10 geriausių mūsų gimnazijos jaunųjų matematikų: penktokai – Ignas, Luka, Augustė ir Arendas, šeštokai – Aistė, Austėja ir Vincentas, septintokas Tomas, aštuntokai –  Lukas ir Edvinas. Sveikiname absoliučioje įskaitoje III vietas užėmusius: Igną Bieliauską (5a kl.) ir Luką Diringį (8a kl.) bei kaimo mokyklų tarpe užėmusius I vietą Vincentą Lungį (6a kl.) ir II vietą – Edviną Rauktį (8b kl.). Šie keturi vaikinai balandžio 4 dieną Pakruojyje dalyvaus Panevėžio krašto 5 – 8 klasių jaunųjų matematikų 27-ojoje olimpiadoje ir kaimo mokyklų grupėje atstovaus Pasvalio rajoną. Linkime jiems išminties ir sėkmės!

Matematikos mokytoja Janina Petraitienė