Išvyka į Vilnių

Turėjome ne eilinį šeštadienį Vilniuje. Apsilankėme tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ,,ADVENTUR 2024”, kuri vyko jau 11-tą kartą. Parodoje buvo daug stendų, pristatančių užsienio šalių, tokių kaip Kinija, Armėnija, Sakartvelas ir daugelio kitų kelionių kryptis, atostogų idėjas ir kultūrą. Užsienio šalių ekspozicijoms nenusileido ir Lietuvos miestai – jų atstovai pristatė savo tautinius drabužius, kvietė paragauti tradicinio maisto, prisiminti ar pasimokyti jų krašto tarmės ar tiesiog ragino apsilankyti jų gimtuose miestuose. Taip pat turėjome progą išbandyti savo žinias geografijos žinių konkurse. Mūsų gimnazijos mokiniai rungėsi 6 – 8 ir 9 – 12 klasių kategorijose. Galime pasidžiaugti – 11 klasės mokinys Deividas Vainauskas iškovojo bronzos medalį! Po konkurso dalyvavome neeilinėje geografijos pamokoje. Ją vedė garsus geografas Rytas Šalna ir pasakojo apie paslaptingąją Amazoniją ir jos gamtą. Po pasivaikščiojimo po parodą, konkurso ir ypatingos pamokos, keliavome namo pilni įspūdžių ir naujai įgytų žinių!
IV a klasės mokinė Meda Jankauskaitė