Kalėdinis tinklinio turnyras

Visą gruodžio mėnesį sporto salėje vyko intensyvus Kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo net 16 komandų sudarytų iš 7-8, I-IV klasių. Tinklininkų žaidimas sirgaliams padovanojo nemažai puikių akimirkų. Merginų tarpe I-ąją vietą iškovojo IIa klasės komanda „Liepsnojančios raketos“ (Ausma, Ieva, Smiltė, Jovilė, Lukrecija), II-ąją vietą užėmė 8a klasės komanda „Fėjos“ (Mėja, Vesta, Renata, Žemyna, Viktorija, Milda), o III-oji vieta atiteko 8b klasės merginų komandai „Jokios gėdos“ (Skaistė S., Liepa, Skaistė Č., Austėja, Estera, Ema).

Vaikinų tarpe I-oji vieta – IIa klasės komandai „Laiptai į šešetą“ (Naglis, Domas, Matas, Paulius, Faustas D., Faustas N.), II-oji vieta – IIIa klasės komandai „Spindulėliai“ (Nojus, Saulius, Deividas, Amandas, Edgaras, Gelminas) ir III-oji vieta atiteko Ia klasės komandai „Princai“ (Džiugas, Evaldas, Gustas, Edvinas, Pijus, Dominykas U.). Džiaugiamės jaunųjų sportininkų pasiekimais ir linkime visiems gražių ir sveikų švenčių.

Nugalėtojai apdovanoti medaliais, o kiekvienas komandos narys saldžiaisiais prizais, Pagrindinis tinklinio turnyro rėmėjas – Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė