Išvyka į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką

Lapričio 29 dieną dalis mūsų gimnazijos 2-4 klasių mokinių lankėsi Pasvalio Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos Mokymų ir edukacijų erdvėje, kur jiems vyko edukacija „Pažintis su inteaktyviųjų grindų žaidimais“.

Šeimos kambario ir Žaislotekos darbuotoja Rasa pristatė dalyviams interaktyviųjų grindų žaidimus. Visi ant grindų galėjo braidyti, rinkti kriaukleles, gaudyti indelius su medumi, vaikščioti ant akmenukų, groti pianinu, sprogdinti balionus, sekti žvėrelių pėdomis ir atspėti, koks žvėrelis po jomis slepiasi. Mokiniai išbandė ir kitas bibliotekoje esančias pramogas: žaidė stalo futbolą, dėliojo dėliones, žaidė stalo žaidimus, žaidė su robotu bei įveikė trasą užprogramuotomis boružėlėmis.

Spec. pedagogė J. Baltaragienė, logopedė I. Butkuvienė