Rudens kroso varžybos Policijos taurei laimėti

Rugsėjo 20 d. dieną Pasvalio kultūros ir poilsio parko stadione organizuotos tradicinės rudens kroso varžybos Policijos taurei laimėti, siekiant paminėti artėjančią policijos „Angelų sargų“ dieną. Jose dalyvavo 1-4, 5–12 klasių Pasvalio rajono mokyklų moksleiviai. 3-4 klasių amžiaus grupėje I-ąją vietą iškovojo Eivita Kučinskaitė (4a) ir Jokūbas Čepaitis (4a). I-II klasių merginų tarpe III-ąją vietą užėmė Ausma Kinelytė. I-II klasių vaikinų grupėje I-ąją vietą užėmė  Matas Vilimas. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato įsteigtais prizais, o pirmųjų vietų nugalėtojai policijos taurėmis. Sveikiname nugalėtojus!

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė