Europos judumo savaitė 2023 darželyje

Kaip ir kasmet, mūsų darželis prisijungė prie Europos judumo savaitės. 2023 metų Europos judumo savaitės tema – 𝑻𝒂𝒖𝒑𝒚𝒕𝒊 𝒆𝒏𝒆𝒓𝒈𝒊𝒋𝒂̨, o šūkis 𝑱𝒖𝒅𝒆̇𝒌 𝒍𝒂𝒊𝒔𝒗𝒊𝒂𝒖. Per savaitę visoje Europoje ir ne tik, žmonės yra skatinami keisti elgsenos pokyčius, pirmenybę teikiant aktyviam judumui, viešajam transportui ir kitiems švariems, pažangiems transporto sprendimams. Šią savaitę ir mes stengėmės linksmiau judėti – bėgome / ėjome aplink darželį tiek ratukų, kiek metukų, atlikome smagias užduotis su muzika (estafetes, kojų mankštelę), įveikėme labirintą koridoriuje, o savaitę, kartu su „Žvaigždučių“ ir „Debesėlių“ grupių vaikais, užbaigėme smagiu žygiu dviračiais, paspirtukais su bendruomenės pareigūne Modesta į Joniškėlio miesto sodą, taip sudalyvaudami akcijoje „Diena be automobilio“. Mažiausieji mūsų vaikučiai „Lašelių“ ir „Spindulėlių“ grupių vaikai mašinėlėmis bei triratukais važiavo aplink darželį.

Mokytojos Neringa ir Asta