LMŽ lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinės varžybos Šiauliuose

Birželio 3 d. Šiauliuose pasibaigė paskutinės  šių mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinės varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų gimnazijos vaikinų komanda (treneris – FU mokytojas Zenius Balčiauskas). Jai atstovavo  Renatas Katkevičius (rutulys), Saulius Tribulaitis (šuolis į tolį),  Nojus Smalskis (šuolis į tolį), Paulius  Grigaliūnas (šuolis į tolį), Edgaras Šukys (1000 m bėgimas), Matas Vilimas (1000 m bėgimas). Asmeninėje įskaitoje – šuolio į tolį rungtyje, geriausiai pasirodė Saulius Tribulaitis, nušokęs 6 m 48 cm ir užėmęs I-ąją vietą. Sveikiname nugalėtoją! Pagal 2022 – 2023 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių  gimnazijų, vidurinių mokyklų sporto šakų varžybų rezultatus mūsų gimnazija užėmė 11 vietą.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė