Jaunųjų filologų konkursas

Kovo 30-31 dienomis Kaune susirinko šimtas mokinių iš visos Lietuvos –  vyko tradicinis Jaunųjų filologų konkursas. Šis konkursas vyksta jau penkiasdešimt penktą kartą.  Būti pakviestam į konkursą – jau laimėjimas. Finalo dalyviai iš pradžių patiria atranką savo rajonuose ar miestuose, tuomet komisija atrenka pačius įtaigiausius darbus ir jų autorius kviečia į baigiamąjį renginį. Tarp šimto geriausiai įvertintų buvo ir mūsų IIIa klasės mokinė Meda Jankauskaitė.

Gimnazistė renginyje pristatė savo esė ciklą ,,Šiek tiek virš kasdienybės“. Jos darbas komisijos pirmininkės Gintarės Aomaitytės buvo įvertintas puikiai. Medą gyrė už temos aktualumą, lengvą ironiją bei originalumą. Taip pat komisijos pirmininkė paprašė leidimo spausdinti Medos esė kultūros svetainėje ,,Meno bangos“. Nors šįkart prizinių vietų neteko užimti, tačiau grįžome kupinos įspūdžių, naujų idėjų ir tikslų kitų metų konkursui.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jurgita Vaišnienė