EKONOMIKOS ŽAIDIMAS „BOSAS NE BASAS“

Balandžio 4 dieną mūsų gimnazijos IIa klasės net keturios mokinių komandos priėmė iššūkį dalyvauti  Vilniaus Tech Verslo vadybos fakulteto Ekonomikos inžinerijos katedros organizuotame atrankiniame ekonomikos žaidime „Bosas ne basas“. Šio žaidimo tikslas – paskatinti vyresniųjų klasių moksleivius domėtis ekonomika, atskleisti ekonomikos srities gebėjimus ir rinktis ekonomikos inžinerijos studijas bei asmeninę karjerą ekonomikos srityje. Dalyviai, prisijungę prie Kahoot elektroninės platformos, atsakinėjo į klausimus, sprendė sukurtas užduotis. Puikiai įveikusi pirmąjį etapą, komanda „Draugai“, kuriai atstovavo Miglė Krištopaitytė, Edgaras Šukys, Nojus Smalskis ir Vakarė Žukauskaitė po suskaičiuotų rezultatų  pateko  į finalą, kuris vyks gegužės  5d. Vilniaus Tech universitete. Džiaugiamės mokinių  žiniomis, linkime ir toliau domėtis ekonomika bei sėkmės finale.

Ekonomikos mokytoja Danguolė Venckuvienė