Oratorinio meno konkursas

Kasmet Petro Vileišio gimnazija pakviečia moksleivius dalyvauti oratorinio meno anglų kalba konkurse. Šį trečiadienį, kovo 29 dieną konkurse dalyvaujo Pasvalio Petro Vileišio, Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 1-4 klasių gimnazistai, taip pat ir kviestiniai svečiai iš Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos.

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės gimnazijos IIIa klasės mokinys Deimantas Diringis, kuris  įkvepiančia kalba, kurios tema „Relations between nations are too important to be left governments alone“, pademonstravo ne tik puikius anglų kalbos gebėjimus, bet ir pateikė naudingų įžvalgų socialinės politikos srityje ir gavo apdovanojimą „The most charismatic speaker“ (Liet. k. Charizmatiškiausias kalbėtojas)

Džiaugiamės sėkmingai įvykusiu konkursu ir taip pat dėkojame vertinimo komisijai bei mokytojoms už nuostabų renginį.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Justina Šimoliūnaitė