Dailyraščio konkursas ,,O rašto tas grožis’’

Pasvalio M. Katiliškio viešosios bibliotekos Vaikų erdvė ir Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos tarnyba jau ketvirtąjį kartą pakvietė Pasvalio miesto ir rajono 2–4 klasių mokinius dalyvauti dailyraščio konkurse „O rašto tas grožis“, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Konkursui buvo pristatyti 66 dailyraščio darbai iš 10 rajono mokyklų.

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos 2a, 3a ir 4a klasės mokiniai taip pat dalyvavo šiame konkurse. Mokiniai nurašė pasirinktą tekstą apie gimtinę. Buvo atrinkti keturi patys geriausi darbai, kurie ir iškeliavo į Pasvalio Mariaus Katiliškio viešąją biblioteką.

Dėkojame Emai ir Godai už pastangas taisyklingai rašyti bei sveikiname ketvirtokes Luką ir Jorę, kurių rašto darbai buvo įvertinti 2-ąja ir 3-ąja vieta.

Mokytoja Ilona Volungevičienė