Susitikimas su policijos komisariato Bendruomenės pareigūne

Vasario 28 dieną mūsų gimnazijoje lankėsi Pasvalio r. policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė Modesta Bertašiūtė. Susitikimuose dalyvavo 5ab, IIIa, IVa klasių mokiniai. Penktų klasių mokiniams pareigūnė kalbėjo apie smurtą artimoje aplinkoje, elektroninių cigarečių vartojimo žalą ir pasekmes, teisinę atsakomybę, atliko pareigūnės paruoštą testą. IIIa, IVa klasių mokiniams pareigūnė Modesta kalbėjo apie policijos pareigūno profesiją, stojimo reikalavimus, vyko filmuko “Lietuvos policijos mokykla “ peržiūra ir aptarimas.

Mokiniai aktyviai dalyvavo susitikimuose: uždavinėjo klausimus, išsakė savo nuomonę, vyko diskusija.

Ačiū pareigūnei Modestai Bertašiūtei už apsilankymą ir teisinį mokinių švietimą.

Soc. pedagogė Vilma Titienė