LXXIV laidos Šimtadienis

Šių metų Šimtadienio tema „Holivudas“ pareikalavo neeilinio pasiruošimo bei aktorinių, meninių ir režisūrinių sugebėjimų! Tad beveik dvi valandas trukusiame renginyje netrūko juoko, ašarų bei pačių gražiausių emocijų. Abiturientai iki pat renginio pradžios nežinojo vakaro temos – spėjimų buvo  įvairių, vienuoliktokai net bandė klaidinti – įteikdami kvietimą į Šimtadienio renginį buvo persirengę chuliganiškai besielgiančiais „marozais“, bet dvyliktokai vakarui pasiruošė ir pasipuošė tarsi puikiai numatydami temą ir apranga atspindėdami pagrindinės šių metų podiumo tendencijas.

Vakaro pradžioje dvyliktokus iš savo klasės į VIP nariams paruoštas vietas, atlydėjo personažai, kuriuos įkvėpė žymiausi Holivudo filmai – Agentas 007 iš filmo „Džeimsas Bondas“ ir iš filmo „Džokeris“ – Džokerio mylimoji ir tobula blogietė – Harley Kvin. Taip pat, įteikiant simbolinį, 100 dienų skaičiuojantį, kalendorių dvyliktokams, sulaukėme ir Hario Poterio pasirodymo. Tą vakarą kiekvienas abiturientas galėjo pasijusti žvaigžde –  ištiestas raudonas kilimas, suteikta galimybė pereiti Holivudo žvaigždžių alėja, blizgios aktų salės puošybos detalės, dvyliktokams surengta „Hollywood superstars“ paroda, floristės Vidos Baranauskienės sukurtomis gėlių kompozicijomis dekoruoti staliukai, paruošta fotosiena, pristatyti, ką tik iš spaustuvės gauti, žymiausio madų ir gyvenimo būdo žurnalo personalizuoti „Vogue“ viršeliai, kiekvienas iš dvyliktokų buvo nominuotas ir gavo prestižines Holivudo žvaigždžių statulėles už įvairias nominacijas (pvz: Metų romantikas, Metų pleputė, Metų stiliaus ikona ir kt.). Visa tai suteikė renginiui prabangos įspūdį. Taip pat abiturientams ir žiūrovams buvo suteikta galimybė pažvelgti į senuose archyvuose užfiksuotus 12tokų filmo „Gyvenimas Gimnazijoje“ epizodus  (prisimintos pradinių klasių, 8 klasės ir nuotolinio mokymosi akimirkos) ir suvaidinta viena eilinė geografijos pamoka. Kadangi Šimtadienis žymi 100 dienų pradžią iki egzaminų, tai vienuoliktokai taip pat paruošė dvyliktokams linksmų užduočių pasitikrinti išmoktas pamokas ir įgytus gebėjimus pamokose per 12 metų.

Dvyliktokai nustebino nuotaikingu filmuku iš gimnazijos eilinių dienų rutinos.

Na, o renginio pabaigoje tiek svečiai, tiek dalyviai dalinosi įspūdžiais, apsikabinimais ir padėkomis!

Gražiausios akimirkos užfiksuotos nuotraukose kviečiant abiturientus į Šimtadienio renginį ir renginio metu.

IIIa klasės vadovė Justina Šimoliūnaitė