Lions Quest programos įgyvendinimas

Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės Bitės gimnazijos IB klasės mokiniai dalyvauja Lions Quest programos Raktai į sėkmę, skirtą vyresnėms klasėms- mokymasis tarnaujant. Mes pasirinkom keletą veiklų, iš kurių viena buvo apsilankyti Panevėžio Gyvūnų globos draugijos prieglaudoje. Apsilankymo metu mokiniai susipažino su prieglaudos augintiniais, sužinojo kaip jie prižiūrimi ir kuom galim prisidėti, ir padėti.  Prieš apsilankymą užsukome į gyvūnų maisto parduotuvę „Čika“ ir nupirkome didžiulį maišą mažų šuniukų maisto, nes tuo metu prieglaudoje jo labiausiai reikėjo. Taip pat susitarėme apsilankyti dar bent kelis kartus. Pavasarį sutarėme nuvykti pasavanoriauti padėti valant narvus ir pavedžioti augintinius. Technologijų pamokose, devintokai siųs žaislus prieglaudos gyventojams.

Laura Rutkauskaitė