„Į sveikatos šalį“

Tradiciškai Lietuvoje vasaris skelbiamas sveikatos mėnesiu, kurio metu siekiama kuo daugiau kalbėti apie sveikos gyvensenos svarbą ir naudą, propaguoti grūdinimąsi, judėjimą ir aktyvų laisvalaikio leidimą žiemos metu. Vasaris – paskutinis žiemos mėnuo, o po jo keliauja ilgai lauktas pavasaris, kuris atneša mums ne tik šilumą, bet ir puokštę ligų. Gimnazijoje jau  tradicija tapo sveikatos mėnesio paminėjimas. Ne išimtis ir šie metai. Vasario 8 d. 5 klasių mokiniams buvo organizuotas protmūšis per Kahoot programėlę „Į sveikatos šalį“. Po intensyvios kovos išaiškėjo nugalėtojai: I-oji vieta atiteko 5b klasės mokinei Miglei Želalytei, II-oji vieta – Mantui Šilingiui (5a) ir III-oji vieta – Austėjai Bžėskytei (5a) bei Tomui Katkevičiui (5a). O koks džiaugsmas, kai tavo pastangos yra įvertinamos. Nugalėtojams įteiktos padėkos ir Pasvalio r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėlės.

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Danguolė Venckuvienė