I-IV KLASIŲ MATEMATIKOS RAJONINĖ OLIMPIADA

Vasario 7 d. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko rajoninė matematikos olimpiada I-IV gimnazijos klasių mokiniams. Mūsų gimnazijai atstovavo mokyklinės matematikos olimpiados I-II vietų nugalėtojai:  Astijus ir Danielius (Ib),  Edgaras ir Virginijus (IIa), Deimantas ir Jokūbas (IIIa), Augustina ir Rugilė (IVa). Šios olimpiados tikslas – paskatinti domėtis matematika, pritaikyti žinias nestandartinių uždavinių sprendime. Visi dalyviai pasirodė gerai. Prizines vietas iškovojo:
Ib  klasės mokinys Astijus – 3 vieta, IIIa klasės mokinys Deimantas -2 vieta, IVa klasės mokinė Rugilė -1 vieta , IVa klasės mokinė Augustina -3 vieta.
Sveikiname nugalėtojus.
Linkime sėkmės dalyvaujant Pasvalio rajono komandos sudėtyje Šiaulių Universitete organizuojamoje olimpiadoje.
Matematikos mokytoja metodininkė Regina Žilienė.