7b KLASĖS NAKTIS GIMNAZIJOJE

,,Naktis gimnazijoje“  – turbūt  vienas laukiamiausių renginių, juk nėra įdomesnio laiko pabūti gimnazijoje su draugais, nei naktis!

Penktadienį, prieš atostogas, 7b klasė tokioje naktyje ir dalyvavo. Mokiniai su nemažu buriu tėvelių įdomiai ir aktyviai leido laiką: tinklinio aikštelėje tikrino jėgas, sportinių estafečių metu – greitį ir reakciją, protmūšyje – turimas žinias … Taip pat mokinių laukė kūrybinės dirbtuvėlės su Jorinto mama, Meškalaukio kaimo bibliotekininke Daiva Vasauskiene, kurių metu  vaikai kūrė atvirukus. Turėjome ir svečią – Pasvalio rajono jaunimo reikalų koordinatorių Žygimantą Matulą, kuris labai atvirai pakalbėjo jaunimui aktualiomis temomis, papasakojo savo sėkmės istoriją. Naktinės veiklos tęsėsi iki pat ryto – lobio  paieška, naktinis kinas, karaoke. O kad  veiklų įkarštyje pilvai nepradėtų gurgti, tėvai pasirūpino naktipiečiais, pusryčiais ir tortu. Ačiū!

Tai buvo išties įdomus, smagus ir klasės bendruomenės ryšius stiprinantis renginys. Tad tokių laukia dar ne vienas.

7b klasės vadovė Vaida Garnytė