Kalėdinė popietė

O mes kaip toj dainoj: „Švęsim Kalėdas kartu…“. Tai programos Jaunimas Gali / Youth Can Kalėdinė popietė, užbaigiant šiuos metus. Gera buvo išgirsti ir pasidžiaugti kiekvieno komandos nario pasiekimais, tuo pačiu aptariant ir iššūkius su kuriais teko susidurti. Jų būta tikrai nemažai, bet šventės yra šventės. Tad netrūko popietėje ir įdomių veiklų, kurias organizavo komandos kapitonė Kamilė. Geros emocijos ir juokas skambėjo ištisai. O koks džiaugsmas ir nuostaba aplankė visus, kai trenerė atnešė didelį raudoną maišą dovanų… Palinkėjimai vienas kitam ir dovana kiekvieno rankose. Iš tiesų jaunimas gali daug, jiems tik reikia leisti atsiskleisti, skatinti juos, motyvuoti. Šitaip ir ugdomas pasitikėjimas savimi, mokomasi dirbti komandoje, išmokstama gerbti kitus.
Programos „Jaunimas gali“ trenerė, fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė