„Jaunimas Gali“

Gruodžio 5 d. „Jaunimas Gali“ komanda dalyvavo susitikime su VšĮ „Socialinė iniciatyva“ Mobilaus darbo su jaunimu komandos narėmis Monika Milčiūte ir Greta Garalevičiūte, kurios supažindino mokinius su savo darbo praktika ir atsakė į pateiktus jaunimo klausimus. Mobilus darbas su jaunimu – tai darbas su jaunimu nuvykus į gyvenamąją teritoriją, kurioje nėra darbo su jaunimu infrastruktūros, atsižvelgiant į šioje teritorijoje gyvenančių jaunų žmonių individualius poreikius. Mobilių darbo su jaunimu paslaugų teikimo principai ir veiklos yra labai įvairios – tai ir ugdyti jaunuolių socialinius ir gyvenimo įgūdžius; kurti saugią, atvirą, neformalią, neįpareigojančią aplinką, į kurią jaunuolis gali ateiti, būti su draugais ir bendrauti su bendraamžiais; padėti jauniems žmonėms įsivardyti savo poreikius, jausmus, baimes, išmokti jas atpažinti, suvokti ir mokytis valdyti; teikti pagalbą ir nukreipti: konsultuoti ir informuoti, padėti probleminėse situacijose; padėti jaunuoliams vystyti vietines iniciatyvas, spręsti kasdienes problemas su kuriomis jie susiduria.
“Jaunimas Gali“ komandos trenerė Danguolė Venckuvienė