Gerumo angelas

„Gerumo angelas“ –  8-ąjį kartą vykstantis aukcionas, kuris ir šių metų žvarbų gruodžio 15 – tosios vakarą sukvietė mokyklos bendruomenės narius ir Joniškėlio svečius siekti gražaus tikslo. Nuoširdžių mokinių šypsenų pasitikti ir prie jaukių staliukų susėdę žmonės, atėjo ne vien dėl vaišių ir koncerto. Susitikimo tikslas – auka paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“, besirūpinančiam onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais. Pinigai buvo renkami aukciono metu, tapusiu gimnazistų, jų tėvelių  ir kitų darbuotojų kūrinių įvertinimo vieta.  Renginį atidarė jautrus 5-7 klasių pasirodymas, o už vedėjos vairo stojo gimnazijos aktyvistė Vaida Garnytė. Gera daryti gera. Bet juk ne tik daryti, o ir būti tokiam. Tai įrodė dosnūs susitikimo svečiai. Gerumo angelas tądien nutūpė ne ant vieno peties, kartu atnešdamas nuoširdų bendravimą ir smagią nuotaiką. Didžiausia suma buvo pasiūlyta už keramikinį angeliuką, kuris už pusantro šimto eurų auką atiteko Joniškėlio seniūnui Donatui Diliui. Jaukią artėjančių švenčių atmosferą instrumentų garsais bei šokių žingsniais kūrė ir gimnazijos mokiniai, ir Rūta Preidžiūtė, dainavusi tiek jautrias, tiek smagias dainas. Mezginiai, keramikos dirbiniai, paveikslai bei daugelis kitų aukotų darbelių, gavo ne tik naujus namus, bet ir tapo sunkiai sergančių vaikučių šviesesnio rytojaus simboliu. Renginio metu buvo suaukota daugiau nei  2300 eurų. Suaukoti pinigai parodė tiek finansinį, tiek geraširdišką žmonių dosnumą. Ačiū už jūsų gerumą!

Meda Jankauskaitė, IIIa