„Verslo idėja Pasvaliui 2022“

Lapkričio 8 d. atvirame jaunimo centre vyko Pasvalio verslininkų asociacijos „Verslo žiedas“ rengtas  konkursas rajono jaunimui „Verslo idėja Pasvaliui 2022“. Patarimus dalijo, idėjas vertino ir motyvuojančius prizus dovanojo Inovacijų agentūros konsultantė-ekspertė Neringa Trinskienė, Pasvalio rajono Vietos Veiklos grupės vadovė Helena Naglazienė ir rajono verslininkai: Vytautas Mikelėnas, Sigitas Zajarskas, Nijolė Šimoliūnaitė. „Verslo žiedo“ vadovas Antanas Kairys drąsino jaunimą ir teigė, kad verslas prasideda būtent nuo idėjos. Tarp jų  – tik noras, užsispyrimas ir atkaklus darbas. O neribotos verslininko darbo valandos duoda vaisių! Mūsų gimnazijos komanda šiam konkursui pristatė verslo idėją „Signatūra“, kuri pelnė nominaciją „Lengviausiai įgyvendinama verslo idėja“ – tai parduotuvės „Signatūra“ idėja – mokinių rankomis gaminti įvairūs daiktai iš natūralių medžiagų ir epoksidinės dervos. Visi dalyviai apdovanoti prizais, o energingą mūsų komandos kapitoną Tadą verslininkai apdovanojo papildomu prizu – išmaniuoju laikrodžiu.

Ekonomikos mokytoja Danguolė Venckuvienė