Protmūšis apie olimpines žaidynes ir Lietuvos olimpiečius

Lapkričio 16 dieną organizuotas LTOK vykdomo projekto „Sporte, tu esi pasaulis“ paskutinis renginys – protmūšis „40 klausimų apie olimpines žaidynes ir Lietuvos olimpiečius“, kuriame dalyvavo  5-8, I-IV klasių mokinių komandos. Atkakli kova tarp komandų vyko nuo pat pirmosios minutės visą renginio laiką. Laikui išsekus paaiškėjo nugalėtojai atskirose amžiaus grupėse. 5-8 klasių grupėje I-ąją vietą iškovojo 8a klasė, kuriai atstovavo Džiugas, Pijus, Ričardas, Gustas ir Evaldas. II-ąją vietą – 5a klasės komanda, III-ąją – 7b klasės komanda. I-IV klasių grupėje I-oji vieta atiteko IIa klasės komandai, kuriai atstovavo Saulius, Edgaras, Nojus, Deividas ir Tadas. II-oji vieta – Ia klasės komandai, III-oji vieta – Ib komandai. Sveikiname visus dalyvius, o ypač nugalėtojus. Renginio laikas neprailgo, dovanojo jis mums visiems puikią nuotaiką, o projekto dėka kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas asmeniniu prizu.

Projekto koordinatorė- fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė