Jaunieji talentai gimnazijoje

Šiandien susipažinkime su 6a klasės mergaičių Kamilės ir Žemynos kūryba.

Kamilė  savo susižavėjimą lėktuvais išreiškia labai tiksliai piešdama įvairius jų modelius. Ir dar ji kuria puikius lėktuvų modelius. Apie šį savo pomėgį Kamilė kalba taip: ,, Kartą, kai buvo man 8 metai,( tėtis dirbo Latvijoje) mama mane nusivežė pas jį į namus. Kai atvažiavome, vos išlipus iš mašinos, pamačiau besileidžiantį lėktuvą (airBaltic). Tas lėktuvas buvo su žalia uodega ir tai buvo mano pirmasis pamatytas lėktuvas… Po metų vėl atvažiavome pas tėtį, nuėjau į balkoną, atsisėdau… ir pamačiau kylantį Ryanair lėktuvą. Po kelių minučių išvydau besileidžiantį lėktuvą su Lietuvos vėliava. Grįžus namo pagalvojau apie tą lėktuvą. Pradėjau domėtis, ieškoti koks tai lėktuvas. Kai pamačiau tą nuostabų lėktuvą pasidomėjau apie kitokius lėktuvus…nuo tada aš pradėjau piešti lėktuvus ir gaminti lėktuvų modeliukus… Praeitais metais vėl ten važiavome, man jau lėktuvai labai patiko. Paprašiau mamos, kad mane nuvežtų prie oro uosto į lėktuvų stebėjimo aikštelę. Ten juos mačiau iš labai arti kylančius ir besileidžiančius!

Žemyna turi labai ryškų savo kūrybinį stilių. Ji naudoja optimistiškas ryškias, gaivias spalvas, piešinį dekoruoja markeriu. Daugelyje Žemynos kūrinių pagrindinis elementas – musmirė. Tai linksma ir įdomu kaip ją galima įvairiai interpretuoti.

Linkime jaunosioms kūrėjoms tolimesnių kūrybinių ieškojimų ir naujų šedevriukų!