Finalinis „Jaunimas gali“ žaidynių etapas

Gegužės 28 d. Kėdainių sporto arenoje įvyko grandiozinis Jaunimas Gali / Youth Can sezono uždarymas – finalinis „Jaunimas gali“ žaidynių etapas, kuriame dalyvavo net 10 „Jaunimas gali“ komandų iš visos Lietuvos. Jaunuoliai išbandė jėgas, vikrumą, greitumą, metimo į krepšį taiklumą dalyvaudami įvairiose žaidynių rungtyse. Jaunimas ne tik puikiai praleido laiką, bet ir susirado naujų draugų, bendravo žaisdami įvairius žaidimus, šokdami. Visi džiaugiamės, kad dalyvaudami programoje ne tik įdomiai ir prasmingai praleidome laiką, bet ir sukaupėme patirties, todėl nekantriai lauksime kito sezono! Emocijos, įspūdžiai nerealūs. Mes vis dar gyvename „Jaunimas Gali/Youth Can renginio akimirkomis ir geromis emocijomis.

Programos „Jaunimas Gali“ trenerė – fizinio ugdymo mokytoja Danguolė Venckuvienė