Žemės dienos paminėjimas gimnazijoje

Minėdami Žemės dieną susimąstome apie tai, kaip išsaugoti mūsų planetą ateinančioms kartoms. Kalbėdami apie taršos,  klimato atšilimo problemas vis dažniau vartojame žodį „tvarumas“.

Žodis „tvarumas“ savyje slepia tikrai nemažai. Valstybei tvarumas būtų atsinaujinantys energijos šaltiniai, vartotojams – sąmoningas vartojimas, atsakingas pasirinkimas. Tvarus gali būti net gyvenimo būdas – pasirinkimas gyventi taip, kad priimti sprendimai būtų kuo mažiau kenksmingi aplinkai – gamtai ir jus supantiems žmonėms.

Mūsų gimnazijoje Žemės diena buvo paminėta  vadovaujantis šūkiu „Šok į tvaraus gyvenimo stilių“. Kiekviena klasė gamino rankines iš antrinių žaliavų. Rankinių įvairove ir mokinių išradingumu galite pasigrožėti parodoje, kuri surengta gimnazijos fojė.