Keliautojų būrelio išvyka į Kauną

Sausio 18 d. keliautojų būrelio nariai pramogavo  Kaune. Pirmiausia apsilankyta laipiojimo centre „Miegantys drambliai“, kur atlikę apšilimą ir pažaidę žaidimą “Dramblių gelbėtojai”  vaikai jau galėjo laipioti sienomis (trasomis).  Kai kuriems pavyko pasilypėti tik iki pusės sienos, o kiti sėkmingai „įveikė“ sieną iki pat viršaus. Vaikai praktikavosi laipioti ir uolomis bei kitais nestabiliais paviršiais, įveikiant ir aukščio baimę. Aplankytas ir Velnių muziejus, kuriame saugoma per 3 tūkstančius raguotų eksponatų iš viso pasaulio. Tai buvo galimybė iš arčiau pažvelgti į paslaptingą mitologinę būtybę, skirtingas jos vaizdavimo formas net 70-yje pasaulio šalių. Čia mūsų laukė ir edukacinė programa „Mitologinis mūšis“. Buvome pakviesti į mūšį, tačiau kumščiais mojuoti ir ginklais žvanginti neteko, užtat reikėjo suremti savo protus, pasitelkti žinias, sumanumą ir žvalgybos įgūdžius. Sudarę komandas keliavome ieškoti atsakymų nuo literatūros iki pop kultūros. Įspūdingiausia dienos dalis – laikas, praleistas „Jump Space” batutų erdvėje. Tai patraukli, aktyvaus laisvalaikio vieta, kurioje mokiniai mėgavosi aukštų šuolių džiaugsmu. Šuoliai ant batuto – smagi mankšta. Mokiniai smaginosi dviejuose kempinių baseinuose, bandė vienas kitą įveikti ant kautynių buomo, pašokę taikėsi į krepšinio lankus, išbandyta ir pakyla triukams.  Džiaugiamės šia kelione, kurioje tikrai nebuvo nuobodu. Emocijos ir įspūdžiai nerealūs.

Keliautojų būrelio vadovė Danguolė Venckuvienė