Apie bitučių gyvenimą

Sausio mėnesį Lietuvoje gili žiema. Bitutės ilsisi savo aviliuose. Jos kaupiasi prieš sunkius darbus, kurie vyks  šiltu vasaros laikotarpiu. 2a klasės mokiniai važiavo į Pasvalio krašto muziejų, kad sužinotų apie bitučių gyvenimą.

Mokiniai klausėsi įdomaus pasakojimo, susipažino su bitininkavimo įrankiais, galėjo juos vaizdžiai pamatyti, kitus ir paliesti. Sužinojo daug apie bitučių gyvenimą ir savo žinias teko panaudoti „bičių šeimų“ varžytuvėse – viktorinoje. Buvo išrinktos trys bitučių komandos: lauko, sodo ir miško. Komandų kapitonai gavo po karūną ir „korio“ dalių, kuriuos reikėjo lipdyti. Taip bitučių komandos rinko ,,korius“ už teisingus viktorinos atsakymus į klausimus.

Edukacinės pamokos metu mokiniai papildė savo žinių bagažą, džiaugėsi savo ,,šeimos korio“ lipdymu ir matymu, kad jis didėja, nes teisingai atsakinėjo į klausimus. Grįžome pilni įspūdžių.