Susitikimas

2021 m. gruodžio 8 d. gimnazijos aktų salėje vyko I-IV klasių mokinių susitikimas su Pasvalio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Jurgita Packevičiene. Pareigūnė skaitė pranešimą apie nepilnamečių administracinės atsakomybės ypatumus, baudžiamąją atsakomybę. Vyko diskusija apie nedidelius viešosios tvarkos pažeidimus (necenzūriniai žodžiai ar gestai, priekabiavimas prie žmonių), viešosios rimties trikdymą, alkoholinių gėrimų, tabako gaminių ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimą ar turėjimą, civilinių pirotechnikos priemonių įsigijimo, naudojimo tvarkos pažeidimus bei baudas.

Pareigūnė Jurgita gimnazijai padovanojo pranešimų lentą „Policija informuoja“, kurioje talpinsime reikiamą informaciją gimnazijos bendruomenei. Atsisveikinant su  pareigūne, palinkėjome vieni kitiems ramių, gražių artėjančių švenčių ir iki kitų malonių susitikimų.

Socialinė pedagogė Vilma Titienė