KALĖDŲ BELAUKIANT

Po ilgos pertraukos gimnazijoje pagaliau vėl įsisuko karnavalinės nuotaikos. 5-8 klasių mokiniai rinkosi aktų salėje išbandyti jėgas kalėdiniame protmūšyje „Smegenų SPA“. Sukti ir išradingi klausimai privertė visus gerokai  pasukti galvas. Ar žinote, kokia buvo padovanota didžiausia dovana pasaulyje? Iš kur kilęs Šventas Mikalojus? Ar kurioje šalyje yra pagaminta mažiausia pasaulyje nano prakartėlė? Tikriausiai, nelabai. Šiuos ir kitus įdomius klausimus geriausiai išgvildenti pasisekė 6a klasės mokiniams, kurie tik vienu tašku pralenkė 8b klasės komandą. Nedaug nuo jų atsiliko ir septintokai. Vėliau mokiniai pristatė savo parengtus pasirodymus: kalėdines dainas ir šokį. Visi buvo apdovanoti padėkos raštais, įvertinti už muzikalumą, šventinę nuotaiką, palaikymą. Šventė buvo kupina juoko, šokių ir taip pasiilgto bendrystės jausmo.