Kalėdinis protų mūšis

Pagal projektą „Būkime sveiki kūnu ir siela“ I-II klasių mokiniams buvo  organizuotas Kalėdinis protų mūšis „Smegenų SPA“, kuriame jėgas išbandė 4 komandos. Protų mūšis vyko 3 etapais. Ir kokių tik klausimų nebūta! Po įtemtos kovos protų mūšio laimėtojais tapo IIa klasės komanda „Džimiai“, surinkusi 18 taškų. Antrą vietą užėmė Ia klasės komanda „Barzdylos“, o trečiąja vieta pasidalino Ia komanda „Jolačkos“ ir IIa klasės komanda „Žmonės“, surinkusios vienodą taškų skaičių. Mokiniai džiaugėsi iškovotomis pergalėmis, įgytomis žiniomis, nauja patirtimi. Tikimės, kad  organizuotas protų mūšis įgis vis didesnį populiarumą ir taps gimnazijoje tradicija, nes toks žaidimas mokiniams akivaizdžiai padeda atrasti ir suprasti intelektualios veiklos vertę ir prasmę.

Projekto vadovė Danguolė Venckuvienė