Išvyka į fotoparodos atidarymą

Gruodžio 7 d. keletas mūsų gimnazijos IV kl. gimnazistų buvo pakviesti dalyvauti Pasvalio rajono mokinių fotografijos konkurso ,,Mano Pasvalio kraštas“ parodos atidaryme. Parodą ir konkursą inicijavo Pasvalio krašto meras G. Gegužinskas. Parodoje eksponuojami geriausi rajono moksleivių darbai. Mūsų gimnazijai atstovavo Ugniaus Špokavičiaus, Tado Palilionio, Pauliaus Kuprio , Fausto Vaičiulio fotografijos. Visi šie mūsų mokiniai mokosi fotografijos dalyko. Parodoje Pasvalio kraštas buvo pateiktas labai  įvairiai. Vieni rajono mokiniai fotografavo gamtą, krašto peizažus, gyvūniją. Kiti – žmones, šventes, darbo scenas, architektūrą. Dar kiti pastebėjo istorinius objektus, juos įdomiai perteikė savo fotografijose. Mūsų gimnazistas Faustas Vaičiulis yra tiesiogine prasme krašto tyrinėtojas. Jis yra išvaikščiojęs, apvažinėjęs daug rajono ir Lietuvos įdomių, istorinių vietovių. Iš šių kelionių padarytos fotografijos konkurse sukėlė didelį susidomėjimą. Keturios Fausto fotografijos sudarė vientisą ciklą apie apylinkėse pastebėtus įdomius istorinius archeologinius objektus. Muziejininkai ir konkurso vertintojai buvo sužavėti. Faustui paskirta trečioji vieta.