Haloterapijos seansas druskų kambaryje

Gruodžio 14 d. keliautojų būrelio nariai lankėsi Druskų kambaryje Pasvalio PASPC. Papuolėme lyg į pasakų šalį, nes druskų kambario sienos, lubos, grindys padengtos druskos sluoksniu. Per specialias angas  į  patalpą buvo pučiamas sausas druskos aerozolis. Druskos dalelės tokios mažos, kad pasiekia ne tik viršutinius, bet ir apatinius kvėpavimo takus, taip pat lengvai nusėda ant odos paviršiaus. Buvimas tokioje aplinkoje teigiamai paveikė mūsų  bendrą  savijautą, nes haloterapijos procedūrų metu besikeičiančių spalvų terapija buvo derinama su relaksacine, meditacine muzika, kad net kai kuriuos vaikus „paguldė“ miegui.  Druskos terapijos labai naudingos organizmui ir jis tampa atsparesnis bakterinėms ir virusinėms infekcijoms. O šaltuoju metų laiku labai svarbu dar atidžiau rūpintis ligų profilaktika. Gražiausias metų šventes pasitiksime žvalūs ir sveiki!

Keliautojų būrelio vadovė Danguolė Venckuvienė