6b klasės edukacinė išvyka

Sveiki, noriu papasakoti apie 6b klasės edukacinę išvyką, į kurią leidomės lapkričio pabaigoje. Vykome į Kurtuvėnų regioninį parką ir Šiaulių Fotografijos muziejų. Taigi pirma mes nuvykome į Geluvos paplūdimį, kuris yra Ventos ir Dubysos upių takoskyroje. Ten gidas papasakojo apie ledynų suformuotus kalnus, bent į kelis jų kopėme. Apėję didžiulį ratą aplink ežerėlius, grįžome į autobusą ir važiavome į Kurtuvėnų dvarą. Ten įkurtose edukacinėse erdvėse žaidėme įvairius žaidimus, supomės ant kamuolių. Gidas aprodė senojo dvaro pastato liekanas, svirno pastatą, papasakojo apie jo paskirtį. Tada vykome į Šiauliuose esantį Fotografijos muziejų. Ten susipažinome su fotografijos istorija, darėme nuotraukas, bet lipėme pasižvalgyti ant stogo į miestą, pamatyti atvirkščią bažnyčios vaizdą pro akutę. Štai tokia buvo mūsų išvyka, kuri visiems patiko.

6b klasės mokinė Rusnė Tumėnaitė