Lapkričio 16-oji – tarptautinė Tolerancijos diena

Minint tarptautinę Tolerancijos dieną mūsų gimnazijos 1-4, 5-8, I-III klasių mokiniai kartu su klasių vadovais piešė, iš popieriaus, kartono dėžučių sukūrė dalinį Joniškėlio miestelio maketą „Joniškėlis – Tolerancijos miestelis“. Klasių vadovai, mokytojai klasės valandėlių, kai kurių pamokų metu diskutavo ar mokiniai pastebi, atkreipia dėmesį į tolerancijos/netolerancijos atvejus, žmonių tarpusavio santykius. Miestelio maketo pastatų stogus papuošė vyresnių klasių mokinių užrašytos mintys: „Mes gerbiame save ir kitus“, „Plačiau šypsokimės“, „Jei gali, pasidalink“, „Pyktį paliekame kišenėje“, „Auginame laimę“, „Mes-draugiški“, „Mes mokame išklausyti“, „Padėk ir neatsuk nugaros“, „Draugaujame su visais“ ir t.t.

Miestelis yra gyvas todėl, kad jame gyvena skirtingi žmonės, o Tolerancija yra mūsų pačių rankose.

Mintis: „Žmogaus rankomis daromi geri darbai“, „Rankos sukuria ir rankos sugriauna“ kūrybingai atspindi specialiosios pedagogės J. Baltaragienės ir logopedės I. Butkuvienės kartu su mokinukais sukurtas stendas I aukšto foje.

Mes visi skirtingi, bet kiekvienas esame reikalingas.