Edukacinė pamoka „Noriu pasakos“

Saulėtą spalio 6 d. rytą gimnazijos 2a ir 4a klasių mokiniai skubėjo į Joniškėlio miesto biblioteką susitikti su vaikų rašytoja iš Panevėžio Neringa Tik. Pamoka tikrai neprailgo, nes Neringa labai įdomiai kalbėjo, kaip gimsta pasakos, kurios vėliau sugula į pasakų knygas. Mokiniai aktyviai kūrė, inscenizavo ir „keliavo“ pas gerąją Raganą, patys virtę medžiotojais ir žvejais, kiškučiais ir ežiukais, gandrais ir varlėmis, Raudonkepuraitėmis ir senelėmis…. Birtininkė iš didžiojo lagamino traukė ne tik skrybėlaites ir kitus pasakų herojų atributus, bet ir saldžias dovanėles bei pasakėles.

Nuoširdus AČIŪ vaikų rašytojai Neringai Tik bei miesto šaunioms bibliotekininkėms Rimai ir Valdai, kad galėjome nukeliauti į  Pasakų šalį.

Vaida Norvaišienė