Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos mokiniai mokosi TR1 modulio profesinėje mokykloje

Šia galimybe pasinaudojo penki  I-os gimnazijos klasės mokiniai. Mokymas truks vienerius metus. Gimnazija suderino individualius ugdymo planus, kad gimnazistai  2 savaitines pamokas  mokytųsi PPRC Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio skyriuje pasirinkto modulio programos.

Gimnazistai turi galimybę sužinoti TR1 traktorių konstrukcijos, veikimo, reguliavimo, diagnostikos ypatumus, gedimų šalinimo ir priežiūros  reikalavimus; valdyti, programuoti ir kontroliuoti traktorių ir jų agregatų darbą; gebėti sudaryti, paruošti, dirbti ir eksploatuoti  bei laikyti traktorius, žemės ūkio mašinas, traktorinius agregatus.

Baigus modulį įgyjama kompetencija  ir išduodamas pažymėjimas, taip pat išduodamas traktorininko pažymėjimas, suteikiantis teisę dirbti iki 60 kW galingumo traktoriais.